2018 Members List

Full Members (Total: 143)

Alex Anderson (Fredericton) Gary Belding (Fredericton) Matthew Rogers (Fredericton)
Alex Brewer (Keswick Ridge) Gary Weekes (Fredericton) Melissa Lunney (Fredericton)
Alex Vietinghoff (Fredericton) Gia Milani (Fredericton) Melony McCarthy (Fredericton)
Allan Saulis (Tobique) Glendon McKinney (Fredericton) Michel Guitard (Fredericton)
Amy Bourgaize (Fredericton) Gordon Mihan (Fredericton) Michelle Chlow (Burton)
Andrew King (Miramichi) Gregg O'Donnell (Fredericton) MJ Banks (Rothesay)
Andrew Long (Fredericton) Gretchen Kelbaugh (Quispamsis) Murrium Zaheer (Fredericton)
Annick Blizzard (Fredericton) Ian Estey (Saint John) Nadia Francavilla (Fredericton)
Arianna Martinez (Fredericton) Ian Smith (Fredericton) Nancy Lynch (Fredericton)
Arthur Thomson (Fredericton) Jack Butler (Saint John) Nathan Savage (Kingston)
Ashley Phinney (Fredericton) Janet Crawford (Fredericton) Nicholas Antworth (Fredericton)
Ashley Sanford (Fredericton) Jared Carney (Fredericton) Nick Staples (Moncton)
Bernard C. Cormier (Edmundston) Jeff Picka (Fredericton) Nikolas Cliche (Fredericton)
Billy Campbell (Patron) (LA) Jennifer Mawhinney (Fredericton) Paul Erskine (Rothesay)
Brenda Malley (Kingston) Jeremy Murray (Fredericton) Peter de Niverville (Riverview)
Brigitte Noel (Cambridge Narrows) Jesse Anthony (Fredericton) Pierre Cormier (Moncton)
Britany Sparrow (New Maryland) Jillian Acreman (Fredericton) Pierre Huard (Fredericton)
BronweN (Fredericton) Joe Blades (Fredericton) Rachel Bower (Dartmouth)
Bruce LeGrow (Fredericton) John Christenson (Fredericton) Ralph Pritchard (Shediac)
Cameron Lane (Fredericton) John McNutt (Fredericton) Rebekah Johnson (Saint John)
Camille Coulombe (Fredericton) John Thornton (Fredericton) Rich MacQueen (Saint John)
Carr Sappier (Tobique) Jon Blizzard (Fredericton) Rob Gemmell (New Maryland)
Cat LeBlanc (Mazzerolle Settlement) Jon Dewar (Fredericton) Rob Parsons (Saint John)
Cat LeBlanc (Fredericton) Joshua Vandenborre (Fredericton) Robert Gray (Fredericton)
Chris Fulton (Sussex) Kaitlyn Adair (Fredericton) Roger LeBlanc (Moncton)
Chris Gairns (Fredericton) Kaleigh Stultz (Fredericton) Sam Hawkes (Fredericton)
Chris Giles (Fredericton) Karen Ruet (Fredericton) Samson LeBlanc (Fredericton)
Colin Smart (Mount Hope) Katrina Mulherin (Fredericton) Scott Brownlee (Saint John)
Corrina Merasty-Gallant (Fredericton) Kayla-Renee Ossachuk (Fredericton) Scott Veysey (Fredericton)
Dale Strickland (Fredericton) Keith Ruttan (Brockway) Shane White (Saint John)
Daniel Blustein (Fredericton) Kennlin Barlow (Indian Island) Shauna Chase (Fredericton)
Daniel Dairo-Singerr (Fredericton) Kirk Pennell (Fredericton) Shelley Biggs (Fredericton)
Danny Thebeau (Dieppe) Kristy Edwards (Fredericton) Stephen McKinnon (Riverview)
Dean Aubie (Fredericton) Kyle Arseneault (Fredericton) Summer Grant (Fredericton)
Denis Cormier (Moncton) Lana Lamb Vallis (Kingston) Terry Kelly (Fredericton)
Dennis Poirier (Shediac) Lance Blakney (Fredericton) Tess Madigan (Fredericton)
Dirk Groenenberg (Rusagonis) Larry Collicott (Fredericton) Thomas Haley (Saint John)
Don Chapman (Patron) (British Columbia) laura j turnbull (Fredericton) Tim O'Neill (Saint John)
Donovan Richard (Moncton) Lisa Jodoin (Fredericton) Toby Grant (Woodstock)
Doug Sutherland (Fredericton) Lynn Richard (Fredericton) Tony Merzetti (Fredericton)
Elaine Shannon (Rothesay) Mariana Amero (Fredericton) Tony Tomarchio (Fredericton)
Eric Braun (Saint John) Marie Mbarga (Fredericton) Tracey Lavigne (Fredericton)
Eric Iversen (Fredericton) Marie-Alice Vellone (Oromocto) Ty Giffin (Fredericton)
Erin Sawden (Fredericton) Mathew Gracie (Fredericton) Valerie Edelman (Fredericton)
Erinn Sharpe (Fredericton) Matt Brown (Saint John) Vu Pham (Fredericton)
Fonya Irvine (St. Andrews) Matt Carr (Fredericton) Will Beatty (Fredericton)
Franklin Cardy (St. Andrews) Matthew Gorveatte (Fredericton) Will Dunnett (Fredericton)
Gaetan Pelletier (Baker Brook) Matthew Legere (Fredericton) Zachary Greer (Woodstock)

Associate Members (Total: 48)

Abby Carter (Fredericton) Helene Lacelle (Chipman) Kevin Matthews (Fredericton)
Alex Good (Fredericton) Ida Orenbach (Fredericton) Laura Beth Bird (Fredericton)
Benjamin Broucke (Fredericton) Jack Cunningham (Fredericton) Lindsay Wood (Fredericton)
Carol Ann Hanley (New Maryland) Jack Sparks (Fredericton) Lisa Thompson (Saint John)
Claudia MacLean (Moncton) Jacob Beatty (Fredericton) Madison White (Fredericton)
Corena Walby (Marysville) Jan Thompson (Fredericton) Maria Bourgeois (Marysville)
Cori Brownlee (Saint John) Jason K. Roy (Riverview) Mike Burns (Fredericton)
Daniel Gaudet (Saint John) Jason Merett (Mazzerolle Settlement) Pamela Gallant (Moncton)
Danielle d'Entremont (Fredericton) Jeanne Cormier (Moncton) Paryse Suddith (Moncton)
Darrell Mesheau (Fredericton) Jermaine Francoeur (Fredericton) Paul Angers (Nasonworth)
Dean Francis (Kings Clear First Nation) Joel Cousins (Quispamsis) Paul DeDecker (Fredericton)
Dewayne Keating (Saint John) John K. Holmes (Fredericton) Peter Evanchuck (Chipman)
Elissa Keeling (Saint John) John Shannon (Rothesay) Rylan Melles (Fredericton)
Emily St. Pierre (Saint John) Jon Wilkinson (Fredericton) Shima Barrett (Moncton)
Gerard Bourque (Welshpool) Karen Riley (Saint John) Terry Gadsden (Miramichi)
Glen D Ross (Fredericton) Kelly Gwen Pleau (Fredericton) Vickie Morgan (St. Stephen)